Jazykový Slovensko-anglický Komunikátor Evolveo Q8 - Elektronické překladače Anobic

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Jazykový Slovensko-anglický Komunikátor Evolveo Q8

ECTACO Sites:  Русский  Español  Polski  French  Brasil  Deutsch

 
 
Jazykový Slovensko-anglický Komunikátor Evolveo Q8
 

Vydanie/Výrobca: Ectaco/Sencor
Jazyk: Slovenský <-> Anglický
Vyslovnost: Slovenský/Anglický
Výslovnost: Ano
Úroveň:
Začátečníci, mírně pokročilí, středně pokročilí, pokročilí
Obsahuje:
Slovníky , Konverzační příručka, výuka angličtiny/němčiny, obrázkový slovník, idiomy
OS :
Android 4.4
SIM: 2
Záruka: 12/24 měsíců
WiFi: IEEE 802.11 b/g/n
Paměť RAM: 2 Gb
Paměť Flash: 16 GB
MMC: SDHC (až 32GB),
Rozměry: 
151 x 75 x 15 mm
Displej: 4,5", dotykový
Vestavěná baterie: lithium-polymerová (3700 mAh)
Váha: 200 gr
Přední kamera 2.0 MPx
Zadní kamera: 13,0 MPx 
Dostupnost: Predaj tovaru je ukončený. Popis produktu.

Slovensko<->Anglicky smartphone & komunikátor Evolveo Q8 LTE je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí. Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Slovensko<->Anglicky Komunikátor/SmartPhone EVOLVEO Q8 LTE

Evolveo Q8 LTE je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q8 LTE je Dual - Sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty, zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q8 LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě

Hlasový překladač (on-line/off-line):

 • Slovensko<->Anglicky
 • Slovensko<->Německy
 • Slovensko<->Italsky
 • Slovensko<->Francouzsky
 • Slovensko<->Španělsky

Slovníky ECTACO:

 • Unikátní Slovensko<->Anglicky slovník s maximální slovní zásobou. Slovníky pojmů obecné a specializované slovníky obsahující více než 650.000 hesel (angličtina). Unikátní výslovnost lektorem angličtiny , frází a výrazů nejmodernější modul TTS syntéza řeči ( text-to -speech ), ve slovníku .
 • Mluvící Ilustrovaný slovník ECTACO.

Language Teacher ECTACO (U-Learn):

 • Aplikace Language Teacher (učitel), Vám pomůže naučit se jazyk rychle a snadno. Postup výuky byl vypracován takovým způsobem, že začnete od výuky písmen a jednoduchých slov až po konverzaci v různých životních situacích. Vět, frází a dialogů. Přístroj využívá rozpoznávání hlasu , takže si můžete procvičovat výslovnost. Postačí, když řeknu slovo nebo větu. Pokud se Vám nepodaří provést Vaši výslovnost správně, můžete jít dál, pokud ne - přístroj Vám řekne, že budete potřebovat trochu více tréningu . Další způsob, jak mít na v paměti, slovní zásobu, je práce " opakováním  slov k obrázkům ve výukovém programu."

PhraseBook ECTACO:


 • Program Frázebook  obsahuje 15 kategorií nejužitečnějších cestovních vět z kategorie: restaurace, hotel, letiště, lékař, policie a dalších. Každá kategorie je rozdělena do dílčích kategorií, které obsahují věty a lze v danou situaci použít. V každé dvojici jazyků je více než 14.000 vět.

Výuka jazyka:

 • Výslovnost všech anglických slov. 
 • Překladač cizojazyčných textů a vět. Možnost hlasové komunikace v online překladači.
 • Nepravidelná slovesa a idiomy. 
 • Výukový software "Angličtina do ucha" (MP3 soubory). 
 • Lingvistické hry.
 • Kontrola pravopisu Vector Ultima™.

Připojení.

Evolveo Q8 využívá WiFi nebo síť GSM prostřednictvím vestavěné SIM karty. V dnešní době jsou internetové sítě WiFi dostupné již v každém evropském turistickém městě, v restauracích a na letištích. Pokud přístroj najde v dosahu veřejnou síť WiFi, připojí se k ní automaticky, bez nutnosti jakéhokoliv nastavení.

Navigace GPS.

Vestavěná GPS navigace ve Evolveo Q8 to je jedna z nejpřesnějších navigací na trhu. Naplánuje nejlepší trasu a zavede Vás i do těch nejodlehlejších míst. Stačí nastavit cíl cesty a řídit se hlasovými pokyny navigace. Vaše cesta s  Evolveo Q8 bude o mnoho jednodušší.

Údaje mají pouze informativní charakter. ECTACO Company si vyhrazuje právo na jejich změnu bez předchozího upozornění.

Uživatelská příručka Skener ScanMarker Air

___________________________________________________________________________________________________________________________

Elektronické překladače Anobic TT

___________________________________________________________________________________________________________________________

Ozvučený překladač Anobic 5000

___________________________________________________________________________________________________________________________

Anobci: Blíži sa leto a mnohí z nás sa vydajú do zahraničia na dovolenky.
Anobci: Blíži sa leto a mnohí z nás sa vydajú do zahraničia na dovolenky.
Publikoval ECTACO - 9/4/2018 19:57:00
Anobic je prvý prekladač, ktorý bol navrhnutý na preklad hovorených slov a fráz.
Toto multifunkčné zariadenie má všetko potrebné pre výuku jazykov, lingvistiku, komunikáciu v cudzom jazyku ale pre zábavu, internet, sociálne siete, čítanie a hry.
Publikoval ECTACO - 9/4/2018 18:51:00
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky