Jazykový Slovensko-anglický Komunikátor Evolveo Q8 Pro - Elektronické překladače Anobic

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Jazykový Slovensko-anglický Komunikátor Evolveo Q8 Pro

ECTACO Sites:  Русский  Español  Polski  French  Brasil  Deutsch

 
 
Jazykový Slovensko-anglický Komunikátor Evolveo Q8 Pro
 

Vydanie/Výrobca: Ectaco/Sencor
Jazyk: Slovenský <-> Anglický
Vyslovnost: Slovenský/Anglický
Výslovnost: Ano
Úroveň:
Začátečníci, mírně pokročilí, středně pokročilí, pokročilí
Obsahuje:
Slovníky , Konverzační příručka, výuka angličtiny/němčiny, obrázkový slovník, idiomy
OS :
Android 4.4
SIM: 2
Záruka: 12/24 měsíců
WiFi: IEEE 802.11 b/g/n
Paměť RAM: 2 Gb
Paměť Flash: 16 GB
MMC: SDHC (až 32GB),
Rozměry: 
151 x 75 x 15 mm
Displej: 4,5", dotykový
Vestavěná baterie: lithium-polymerová (3700 mAh)
Váha: 200 gr
Přední kamera 2.0 MPx
Zadní kamera: 13,0 MPx 
Skener: Scanmarker Air
Dostupnost:   Predaj tovaru je ukončený. 

Popis produktu.

Slovensko<->Anglicky smartphone & komunikátor Evolveo Q8 LTE Pro je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí. Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Slovensko<->Anglicky Komunikátor/SmartPhone EVOLVEO Q8 LTE Pro 

Evolveo Q8 LTE Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q8 LTE Pro je Dual - Sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty, zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q8 LTE Pro je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě

ScanMarker Air:

Přístroj ScanMarker Air splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače/tableta/smartfona. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Hlasový překladač (on-line/off-line):

 • Slovensko<->Anglicky
 • Slovensko<->Německy
 • Slovensko<->Italsky
 • Slovensko<->Francouzsky
 • Slovensko<->Španělsky

Slovníky ECTACO:

 • Unikátní Slovensko<->Anglicky slovník s maximální slovní zásobou. Slovníky pojmů obecné a specializované slovníky obsahující více než 650.000 hesel (angličtina). Unikátní výslovnost lektorem angličtiny , frází a výrazů nejmodernější modul TTS syntéza řeči ( text-to -speech ), ve slovníku .
 • Mluvící Ilustrovaný slovník ECTACO.

Language Teacher ECTACO (U-Learn):

 • Aplikace Language Teacher (učitel), Vám pomůže naučit se jazyk rychle a snadno. Postup výuky byl vypracován takovým způsobem, že začnete od výuky písmen a jednoduchých slov až po konverzaci v různých životních situacích. Vět, frází a dialogů. Přístroj využívá rozpoznávání hlasu , takže si můžete procvičovat výslovnost. Postačí, když řeknu slovo nebo větu. Pokud se Vám nepodaří provést Vaši výslovnost správně, můžete jít dál, pokud ne - přístroj Vám řekne, že budete potřebovat trochu více tréningu . Další způsob, jak mít na v paměti, slovní zásobu, je práce " opakováním  slov k obrázkům ve výukovém programu."

PhraseBook ECTACO:


 • Program Frázebook  obsahuje 15 kategorií nejužitečnějších cestovních vět z kategorie: restaurace, hotel, letiště, lékař, policie a dalších. Každá kategorie je rozdělena do dílčích kategorií, které obsahují věty a lze v danou situaci použít. V každé dvojici jazyků je více než 14.000 vět.

Výuka jazyka:

 • Výslovnost všech anglických slov. 
 • Překladač cizojazyčných textů a vět. Možnost hlasové komunikace v online překladači.
 • Nepravidelná slovesa a idiomy. 
 • Výukový software "Angličtina do ucha" (MP3 soubory). 
 • Lingvistické hry.
 • Kontrola pravopisu Vector Ultima™.

Připojení.

Evolveo Q8 Pro využívá WiFi nebo síť GSM prostřednictvím vestavěné SIM karty. V dnešní době jsou internetové sítě WiFi dostupné již v každém evropském turistickém městě, v restauracích a na letištích. Pokud přístroj najde v dosahu veřejnou síť WiFi, připojí se k ní automaticky, bez nutnosti jakéhokoliv nastavení.

Navigace GPS.

Vestavěná GPS navigace ve Evolveo Q8 Pro to je jedna z nejpřesnějších navigací na trhu. Naplánuje nejlepší trasu a zavede Vás i do těch nejodlehlejších míst. Stačí nastavit cíl cesty a řídit se hlasovými pokyny navigace. Vaše cesta s  Evolveo Q8 bude o mnoho jednodušší.

Údaje mají pouze informativní charakter. ECTACO Company si vyhrazuje právo na jejich změnu bez předchozího upozornění.

Uživatelská příručka Skener ScanMarker Air

___________________________________________________________________________________________________________________________

Elektronické překladače Anobic TT

___________________________________________________________________________________________________________________________

Ozvučený překladač Anobic TT

___________________________________________________________________________________________________________________________

Anobci: Blíži sa leto a mnohí z nás sa vydajú do zahraničia na dovolenky.
Anobci: Blíži sa leto a mnohí z nás sa vydajú do zahraničia na dovolenky.
Publikoval ECTACO - 9/4/2018 19:57:00
Anobic je prvý prekladač, ktorý bol navrhnutý na preklad hovorených slov a fráz.
Toto multifunkčné zariadenie má všetko potrebné pre výuku jazykov, lingvistiku, komunikáciu v cudzom jazyku ale pre zábavu, internet, sociálne siete, čítanie a hry.
Publikoval ECTACO - 9/4/2018 18:51:00
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky