Jazykový Slovensko-anglický Komunikátor Element Pro Premium - Elektronické překladače Anobic

Hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Jazykový Slovensko-anglický Komunikátor Element Pro Premium

ECTACO Sites:  Русский  Español  Polski  French  Brasil  Deutsch

 
 
Jazykový Slovensko-anglický Komunikátor Element Pro Premium
Skener Scanmarker Air

Vydanie/Výrobca: Ectaco/Sencor
Jazyk: Slovenský <-> Anglický
Vyslovnost: Slovenský/Anglický
Výslovnost: Ano
Skener: Scanmarker Air
Úroveň: Začátečníci, mírně pokročilí, středně pokročilí, pokročilí
Obsahuje:
Slovníky , Konverzační příručka, výuka angličtiny/němčiny, obrázkový slovník, idiomy
OS :
Android 4.4.2 Kit Kat
SIM: 2
Záruka: 12/24 měsíců
WiFi: IEEE 802.11 b/g/n
Paměť RAM: 1 Gb
Paměť Flash: 8 GB
MMC: SDHC (až 32GB),
Rozměry: 153 x 78 x 9,3 mm
Displej: 5,5" (technologie IPS LCD), dotykový
Rozlišení: HD 1280x720 (16,7 mil. barev)
Vestavěná baterie: lithium-polymerová (2900 mAh)
Váha: 188 gr
Přední kamera 2.0 MPx
Zadní kamera: 8,0 MPx (Auto Focus, Panorama, digitální zoom, přisvětlovací LED dioda)
Dostupnost: Predaj tovaru je ukončený. 

Popis produktu.

Jazykový
smartphone & komunikátor Element Premium je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například:. Obrázkový slovník, překladač, audio a video přehrávač .

Hlasový překladač (on-line/off-line):

 • Slovensko<->Anglicky
 • Slovensko<->Německy
 • Slovensko<->Italsky
 • Slovensko<->Francouzsky
 • Slovensko<->Španělsky

Slovníky ECTACO:

 • Unikátní Slovensko<->Anglicky slovník s maximální slovní zásobou. Slovníky pojmů obecné a specializované slovníky obsahující více než 650.000 hesel (angličtina). Unikátní výslovnost lektorem angličtiny , frází a výrazů nejmodernější modul TTS syntéza řeči ( text-to -speech ), ve slovníku .
 • Mluvící Ilustrovaný slovník ECTACO.

Language Teacher ECTACO (U-Learn):

 • Aplikace Language Teacher (učitel), Vám pomůže naučit se jazyk rychle a snadno. Postup výuky byl vypracován takovým způsobem, že začnete od výuky písmen a jednoduchých slov až po konverzaci v různých životních situacích. Vět, frází a dialogů. Přístroj využívá rozpoznávání hlasu , takže si můžete procvičovat výslovnost. Postačí, když řeknu slovo nebo větu. Pokud se Vám nepodaří provést Vaši výslovnost správně, můžete jít dál, pokud ne - přístroj Vám řekne, že budete potřebovat trochu více tréningu . Další způsob, jak mít na v paměti, slovní zásobu, je práce " opakováním  slov k obrázkům ve výukovém programu."

PhraseBook ECTACO:


 • Program Frázebook  obsahuje 15 kategorií nejužitečnějších cestovních vět z kategorie: restaurace, hotel, letiště, lékař, policie a dalších. Každá kategorie je rozdělena do dílčích kategorií, které obsahují věty a lze v danou situaci použít. V každé dvojici jazyků je více než 14.000 vět.

Výuka jazyka:

 • Výslovnost všech anglických slov. 
 • Překladač cizojazyčných textů a vět. Možnost hlasové komunikace v online překladači.
 • Nepravidelná slovesa a idiomy. 
 • Výukový software "Angličtina do ucha" (MP3 soubory). 
 • Lingvistické hry.
 • Kontrola pravopisu Vector Ultima™.

ScanMarker Air:

Přístroj ScanMarker Air splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače/tableta/smartfona. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Cestovní zdroje:

Smartphone & komunikátor Element Premium Vám poskytne spoustu možností komunikace na cestách a tím Vám cestování otevírá novou dimenzi a zjistíte mnohem více informací o dané destinaci. Mnoho informací a dostupnost komunikace na dosah ruky. Hodnocení zákazníků je velmi pozitivní v situacích, do kterých se na svých cestách dostanou Element Premium vyřeší. V restauraci ve Španělsku, si objednáte jídlo, přečtěte si o aktuálních informacích ve světě, při komplikacích na cestách s policii už nebudete v nevýhodě a budete rovnocenným partnerem. Zdroje jsou téměř nekonečné. Při návštěvě u lékaře dokážete popsat komplikace, které Vás trápí. Takže si můžete naplánovat turistiku, o které jste před tím jen snili a neměli odvahu.

Specifikace:

• Operační systém Android
• Přední a zadní fotoaparát
• GSM/GPRS/EDGE – 850/1800/1900MHz
• WCDMA/HSPA 900/2100MHz
• Wi-Fi
• Bluetooth
• Velká baterie, 3000 mAh
• 2 x slot pro SIM kartu
• Micro SD kartu až 32GB
• GPS navigace

Připojení.

Element Premeim využívá WiFi nebo síť GSM prostřednictvím vestavěné SIM karty. V dnešní době jsou internetové sítě WiFi dostupné již v každém evropském turistickém městě, v restauracích a na letištích. Pokud přístroj najde v dosahu veřejnou síť WiFi, připojí se k ní automaticky, bez nutnosti jakéhokoliv nastavení.

Navigace GPS.

Vestavěná GPS navigace ve Element Premium  to je jedna z nejpřesnějších navigací na trhu. Naplánuje nejlepší trasu a zavede Vás i do těch nejodlehlejších míst. Stačí nastavit cíl cesty a řídit se hlasovými pokyny navigace. Vaše cesta s Element Premium bude o mnoho jednodušší.

Údaje mají pouze informativní charakter. ECTACO Company si vyhrazuje právo na jejich změnu bez předchozího upozornění.

Uživatelská příručka Skener ScanMarker Air

___________________________________________________________________________________________________________________________

Elektronické překladače Anobic TT

___________________________________________________________________________________________________________________________

Ozvučený překladač Anobic TL

___________________________________________________________________________________________________________________________

Anobci: Blíži sa leto a mnohí z nás sa vydajú do zahraničia na dovolenky.
Anobci: Blíži sa leto a mnohí z nás sa vydajú do zahraničia na dovolenky.
Publikoval ECTACO - 9/4/2018 19:57:00
Anobic je prvý prekladač, ktorý bol navrhnutý na preklad hovorených slov a fráz.
Toto multifunkčné zariadenie má všetko potrebné pre výuku jazykov, lingvistiku, komunikáciu v cudzom jazyku ale pre zábavu, internet, sociálne siete, čítanie a hry.
Publikoval ECTACO - 9/4/2018 18:51:00
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky